Pytania i odpowiedzi

1. Czy paski mogę odebrać osobiście?

Niestety nie, sklep eupidere.com prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową.

2. Który pasek Eupidere pasuje do mojego aparatu?

Wybierając odpowiedni model paska Eupidere należy zwrócić uwagę na rodzaj mocowania paska w swoim aparacie. Najbardziej popularne mocowania to standardowe mocowania do kółek montażowych, takie na przykład jak w modelach: Olympus OMD EM-5, Fujifilm X100T, Sony A7S, Nikon D750 czy Leica M9. Do tego typu aparatów pasują paski Eupidere Bold, Thin oraz Wrist.

Fully strapped :) #eupidere #holdfast #holdfastgear #leica #m9

A photo posted by Michal Domarus (@mdomarus) on

Drugi rodzaj mocowania to mocowania zamknięte, takie jak na przykład w aparatach Canon 7D, Nikon D5500. Do tego typu mocowań pasują paski Eupidere Buckle. W tym model zastosowana została klamerka, dzięki której pasek można rozpinać. Przed wyborem tego modelu paska, należy upewnić się, że mocowanie zastosowane w aparacie ma odpowiednie wymiary: 12mm x 2mm.

Thank you @eupidere ^^ I hope it lasts for years. It's beautiful. New #leather #eupidere BuckleBrown on my #canon7d

A photo posted by Adrian Grotyński (@mr_do_more) on

3. Czy paski Eupidere pasują do ciężkich lustrzanek?

Nasze produkty testowane były z zestawem o wadze blisko 2,5 kg i mają wytrzymałość daleko przekraczającą tę wagę, jednak ostatecznie określiliśmy zalecaną nośność dla naszych produktów z linii "standard" na poziomie 700 g. (u innych producentów to 500 g), dla linii "PRO 1400 g. Taka waga aparatu zapewnia, że pasek na długo pozostanie estetyczny, nie rozciągnie się nadmiernie i będzie nosił się z należytym komfortem - tak na odzieży lub skórze, na karku lub ramieniu.

Oczywiście nasi klienci stosują te paski w bardzo różnych zestawieniach:

• Smile • Let this be a very good day ☺️

A photo posted by ✖️karola & mela ✖️ (@nameless_ph) on

#bronica #cameraporn #analog #mediumformat #120mm #filmneverdie #keepfilmalive #eupidere

A photo posted by @analogowo on

My jednak do ciężkich aparatów zalecamy paski neopropenowe lub poliestrowe, dostępne w ofercie innych producentów. To wybór nie tak estetyczny, ale zapewni wygodę i komfort podczas przenoszenia bardzo ciężkich aparatów.

4. Paski Eupidere mają długość 110cm. Czy mogę zamówić inną długość paska?

Nie, nie mamy w ofercie pasków innej długości. Wymiary pasków Eupidere nie są przypadkowe i poparte są miesiącami testów. Założeniem było umiejscowienie aparatu na wysokości miękkiego brzucha, aby ominąć klamrę pasa do spodni, ale też wszelkie zdobienia czy guziki w okolicach dekoltu, a także przewiązane szaliki czy okrycie wierzchnie, które pozornie skraca pasek. Długość 110cm spełnia to założenie idealnie dla mężczyzn (wysocy), jak i dla kobiet (biust wymaga dłuższego paska). Dodatkowo, dopiero przy tej długość pasek komfortowo nosi się na ramieniu oraz na ramieniu na skos, ale nie zaczepia o spodnie, które często posiadają metalowe elementy, które mogłby uszkodzić aparat. Wreszcie, co najważniejsze, podczas zakładania pętla jest dostatecznie duża i nie stwarza zagrożenia uderzenia aparatem w głowę lub twarz. Podczas zakładania i przenoszenia aparat nie jest też przesadnie luźny, a wahadłowy ruch nie nadaje nadmiernego pędu.

5. Do kiedy mogę dokonać wpłaty po złożeniu zamówienia?

Termin oczekiwania na wpłatę to 48h od złożenia zamówienia. W tym czasie przelew powinien być zaksięgowany (nie wysłany), inaczej zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Nie ma możliwości wydłużenia terminu wpłaty.

6. Czy za przesyłkę mogę zapłacić przy odbiorze?

Niestety, nie ma możliwości wysłania przesyłki z opcją "za pobraniem". Wszystkie informacje na temat przesyłek dostępne są w zakładace Dostawa.

7. Czy mogę zmienić zamówienie przed wysłaniem przesyłki?

Istnieje możliwość zmiany zamówienia do momentu wpłaty, w takim przypadku należy kontaktować się mailowo pod adresem: info@eupidere.com.

8. Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, sklep Eupidere wystawia faktury VAT.

9. Czy mogę zamówić pasek w innym rozmiarze lub z własnym logotypem?

Nasze paski produkowane są w partiach i nie ma możliwości zamówienia modeli na indywidualne zamówienie.

Nie przegap najnowszych produktów!

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowymi produktami!