SlingDCognac 179zł
Status: na wyczerpaniu

Szczegóły

Kod produktu: SLDCG
Kolor: koniakowy
Długość: 123 cm
Szerokość: 25 mm
Dostawa: przesyłka kurierska
Formy płatności: PayU
Wysyłka: 24 godziny
Status: na wyczerpaniu
179zł
+ koszty przesyłki

Opis produktu

Eupidere SlingCognac to model z serii PRO, przeznaczony do przenoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych zaopatrzonych w profesjonalną optykę. Wykonany został z ogromną starannością, z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej, która została dobrana ze względu na jak najwyższą wytrzymałość mechaniczną. Lico zabezpieczono specjalną warstwą ochronną, dzięki której skóra jest bardziej odporna na uszkodzenia i zużycie. Welurowy spód został głęboko zapolerowany, tak aby w maksymalnym stopniu ograniczyć strzępienie spodniej warstwy skóry i jednocześnie umożliwić łatwe przesuwanie się metalowej klamry. Pasy z serii PRO zostały zakute powiększonymi, w stosunku do serii podstawowej, nitami o zwiększonej wytrzymałości. Montaż pasa do aparatu odbywa się za pomocą wkręcanej w gniazdo statywowe śruby i umożliwia zastosowanie pasa do praktycznie każdego aparatu fotograficznego. Klamra posiada zawleczkę zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem. Czernione okucia nie rzucają się w oczy i sprawiają, że paski z serii PRO idealnie pasują do nowoczesnych profesjonalnych lustrzanek.

Model Sling występuje w dwóch rozmiarach: "D" oraz "R". Rozmiar "D" przewidziany jest dla osób o wzorście nie przekraczjącym 175 cm. Dla osób wyższych, zalecamy rozmiar "R". Pas wykonany jest ze skóry o grubości 3 mm, lico w kolorze koniakowym.

UWAGA! Pomimo naszych starań i wysiłków, kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktów. Paski pochodzące z różnych partii produkcyjnych mogą różnić się odcieniem, fakturą oraz właściwościami mechanicznymi. W trakcie użytkowania pas skórzany może delikatnie zmieniać kolor i właściwości mechaniczne.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz czy pasek będzie pasował do Twojego aparatu? Nie możesz zdecydować się na konkretny model lub kolor?
Zajrzyj do działu "Pytania i odpowiedzi"!

Podobne produkty

Nie przegap najnowszych produktów!

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowymi produktami!